خانه اکشن دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد

دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد

دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد داستان فیلم، ماجراهای مایک و مارکوس را دنبال می‌کند که بعد از سال‌ها و به خاطر وقوع قتل‌هایی که مربوط به یکی از پرونده‌های قدیمی است، دوباره مجبور به همکاری با یکدیگر می‌شوند. 0 3 3
0/5
دوبله فارسی لینک دانلود قرار داده شد
ژانر فیلم : اکشن کمدی زبان فیلم : انگلیسی سال انتشار : 2020 محصول : آمریکا کارگردان : عادل ال اربی و بلال فلاح ستارگان : ویل اسمیت کیفیت : همه کیفیتها
خلاصه داستان : داستان فیلم، ماجراهای مایک و مارکوس را دنبال می‌کند که بعد از سال‌ها و به خاطر وقوع قتل‌هایی که مربوط به یکی از پرونده‌های قدیمی است، دوباره مجبور به همکاری با یکدیگر می‌شوند.
پوستر دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد
پسران بد تا ابد
بازیگران دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد

ویل اسمیت
مارتین لارنس
پاولا نونز
ونسا هاجنز
الکساندر لودویگ
جو پانتولیانو
چارلز ملتون

خلاصه داستان دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد

داستان فیلم، ماجراهای مایک و مارکوس را دنبال می‌کند که بعد از سال‌ها و به خاطر وقوع قتل‌هایی که مربوط به یکی از پرونده‌های قدیمی است، دوباره مجبور به همکاری با یکدیگر می‌شوند.

درباره دانلود فیلم خارجی پسران بد تا ابد

پسران بد تا ابد ، یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر اکشن کمدی به کارگردانی عادل ال اربی و بلال فلاح است که در سال ۲۰۲۰ اکران شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط کریس برمنر نوشته شده و جری بروکهایمر آن را تهیه‌کنندگی کرده‌است. پسران بد تا ابد دنباله‌ای بر دو فیلم پسران بد (۱۹۹۵) و پسران بد ۲ (۲۰۰۳) و در مجموع سومین قسمت از پسران بد محسوب می‌شود. ویل اسمیت و مارتین لارنس ستارگان اصلی فیلم هستند. از دیگر بازیگران فیلم می‌توان به ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ و جو پانتولیانو اشاره کرد.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
2020/08/11 ۲۵ views بدون دیدگاه اکشن
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد