خانه اکشن دانلود فیلم سگ وحشی
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم سگ وحشی

دانلود فیلم سگ وحشی

دانلود فیلم سگ وحشی این فیلم در سال ۱۹۵۹ و در منطقه هندوچین به وقوع می‌پیوندد. جایی که یک حاکم ظالم و قدرتمند با سرکوب مردمش به قدرت رسیده‌است و کسی توان مخالفت کردن با او را ندارد. اما یک قهرمان در این سرزمین متولد شده‌است که قرار است داستان شجاعت و مبارزاتش را به یک افسانه تبدیل کند. 5 1 3 3
5/5
لینک دانلود قرار داده شد
ژانر فیلم : اکشن زبان فیلم : انگلیسی سال انتشار : 2017 محصول : آمریکا کارگردان : جسی وی.جانسون ستارگان : اسکات ادکینز کیفیت : همه کیفیتها
خلاصه داستان : این فیلم در سال ۱۹۵۹ و در منطقه هندوچین به وقوع می‌پیوندد. جایی که یک حاکم ظالم و قدرتمند با سرکوب مردمش به قدرت رسیده‌است و کسی توان مخالفت کردن با او را ندارد. اما یک قهرمان در این سرزمین متولد شده‌است که قرار است داستان شجاعت و مبارزاتش را به یک افسانه تبدیل کند.
پوستر دانلود فیلم سگ وحشی
بازیگران دانلود فیلم سگ وحشی

اسکات ادکینز
کیث دیوید
مارکو زارور
کانگ لی

خلاصه داستان دانلود فیلم سگ وحشی

این فیلم در سال ۱۹۵۹ و در منطقه هندوچین به وقوع می‌پیوندد. جایی که یک حاکم ظالم و قدرتمند با سرکوب مردمش به قدرت رسیده‌است و کسی توان مخالفت کردن با او را ندارد. اما یک قهرمان در این سرزمین متولد شده‌است که قرار است داستان شجاعت و مبارزاتش را به یک افسانه تبدیل کند.

درباره دانلود فیلم سگ وحشی

سگ وحشی ، فیلمی در ژانر اکشن و رزمی ساخته شده توسط جسی وی. جانسون است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. از بازیگران معروف آن می‌توان به اسکات ادکینز، کیث دیود و مارکو زارور اشاره کرد.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
2020/08/12 ۸۲ views بدون دیدگاه اکشن
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد