خانه کودک و نوجوان دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع این فیلم ماجراجویانه، روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند. این سه نوجوان در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می‌شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند. 5 1 5 5
5/5
بزودی
ژانر فیلم : کودک و نوجوان زبان فیلم : فارسی سال انتشار : 1398 محصول : ایران کارگردان : امیر داسارگر ستارگان : هادی حجازی فر کیفیت : Bluray
خلاصه داستان : این فیلم ماجراجویانه، روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند. این سه نوجوان در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می‌شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند.
پوستر دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع
دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع
خلاصه داستان دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

این فیلم ماجراجویانه، روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند. این سه نوجوان در حین آمادگی برای مسابقه با افرادی مواجه می‌شوند که از سایت موشکی برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند.

درباره دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

منطقه پرواز ممنوع یک فیلم در ژانر کودک و نوجوان ایرانی به نویسندگی و کارگردانی امیر داسارگر و تهیه‌کنندگی حامد با مروت نژاد است.

بازیگران و عوامل فیلم منطقه پرواز ممنوع

کارگردان امیر داسارگر

تهیه‌کننده حامد بامروت نژاد

نویسنده امیر داسارگر

هادی حجازی فر

محمد فیلی

متین‌پاکزاد

متین کرمانی

علیرضا اکبری

علی زکریایی

زین العابدین تقی‌پور

بهار نوحیان

دانلود فیلم منطقه پرواز ممنوع

2020/03/05 ۳۷ views بدون دیدگاه کودک و نوجوان
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد