خانه انیمیشن دانلود فیلم ناسور
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم ناسور

دانلود فیلم ناسور

دانلود فیلم ناسور روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از اهالی کوفه است که از حسین بن علی (ع )دعوت کرده تا به کوفه بیاید و زمانی که می‌شنود سپاه به کوفه نزدیک شده‌است، از این شهر خارج می‌شود تا با حسین روبرو نشود، اما ناگهانی با او روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه حسین بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان «ناسور» را در بر می‌گیرد. 0 5 5
0/5
لینکهای دانلود قرار گرفت
ژانر فیلم : انیمیشن زبان فیلم : فارسی سال انتشار : 1395 محصول : ایران کارگردان : کیانوش دالوند کیفیت : همه کیفیتها
خلاصه داستان : روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از اهالی کوفه است که از حسین بن علی (ع )دعوت کرده تا به کوفه بیاید و زمانی که می‌شنود سپاه به کوفه نزدیک شده‌است، از این شهر خارج می‌شود تا با حسین روبرو نشود، اما ناگهانی با او روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه حسین بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان «ناسور» را در بر می‌گیرد.
پوستر فیلم ناسور
انیمیشن ناسور
خلاصه داستان فیلم ناسور

روایت زندگی عبیدالله بن حر جعفی یکی از اهالی کوفه است که از حسین بن علی(ع)را دعوت کرده تا به کوفه بیاید و زمانی که می‌شنود سپاه به کوفه نزدیک شده‌است، از این شهر خارج می‌شود تا با حسین روبرو نشود، اما ناگهانی با او روبرو شده و مجبور می‌شود تا دست رد به سینه حسین بزند. از سوی دیگر نیز واقعه کربلا بخش اعظمی از داستان «ناسور» را در بر می‌گیرد.داستان در واقع از زمانی آغاز می شود(پس از نبردکربلا)که قیس بن مالک عبیدالله بن حر جعفی به همراه یک نفر از سپاه یزید را دستگیر می کند و انان ماجرای خودشان و پشیمانیشان را تعریف می کنند.

درباره فیلم ناسور

ناسور نام یک انیمیشن ایرانی از نبرد کربلا می‌باشد که به کارگردانی کیانوش دالوند که در ایران شده‌است و محصول استودیو انیمیشن آریا (برادران دالوند) است و انیمیشن برگزیده جشنواره نجف است.این انیمیشن در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین انیمیشن بوده است.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۴۵ views بدون دیدگاه انیمیشن
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد