خانه اجتماعی دانلود فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer

دانلود فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer

دانلود فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer یک زوج جوان برای عبور از مرز احتیاج به پول دارند. آنها تصمیم می‌گیرند یک بازیگر سینما را بدزدند و در یک روز بارانی، آنها تصمیم خود را عملی می‌کنند. در خانه‌ای در شمال کشور، او را زندانی کرده و به او می‌گویند که با مادرش تماس گرفته و به او بگوید پنجاه میلیون تومان پول آماده کند. 0 5 5
0/5
بالای 13 سال(رایگان)
ژانر فیلم : کمدی.اجتمایی زبان فیلم : فارسی سال انتشار : 1384 محصول : ایران کارگردان : مهدی صباغ‌زاده ستارگان : خسرو شکیبایی, ماهایا پطروسیان, شهاب حسینی, کیفیت : 480.720
خلاصه داستان : یک زوج جوان برای عبور از مرز احتیاج به پول دارند. آنها تصمیم می‌گیرند یک بازیگر سینما را بدزدند و در یک روز بارانی، آنها تصمیم خود را عملی می‌کنند. در خانه‌ای در شمال کشور، او را زندانی کرده و به او می‌گویند که با مادرش تماس گرفته و به او بگوید پنجاه میلیون تومان پول آماده کند.
خلاصه داستان فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer

یک زوج جوان برای عبور از مرز احتیاج به پول دارند. آنها تصمیم می‌گیرند یک بازیگر سینما را بدزدند و در یک روز بارانی، آنها تصمیم خود را عملی می‌کنند. در خانه‌ای در شمال کشور، او را زندانی کرده و به او می‌گویند که با مادرش تماس گرفته و به او بگوید پنجاه میلیون تومان پول آماده کند.

درباره فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer

پیشنهاد ۵۰ میلیونی فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده و نویسندگی اصغر عبداللهی محصول سال 1383 ایران است.این فیلم در تاریخ 30 آذر 1384 در سینماهای ایران اکران شده است.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
لینکهای دانلود فیلم پیشنهاد ۵۰ میلیونی 50 million offer (رایگان)
۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ۲ views بدون دیدگاه اجتماعی ، فیلم ایرانی ، کمدی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد