دانلود فیلم آمادئوس Amadeus 1984

دانلود فیلم آمادئوس Amadeus 1984

8.3/10
ژانر : - سال انتشار : محصول : -
زیرنویس فارسی سانسور شده

داستان این فیلم درباره بخش‌هایی از زندگی و همچنین چگونگی مرگ ولفگانگ آمادئوس موتسارت است. فیلم با یک قطعهٔ کوتاه موسیقی و نمایی از یک کالسکه، تصاویری از برف و یخ، و کوچه‌های پیچ‌درپیچ آغاز می‌شود. ناگهان فریادهای کوتاه «موتسارت موتسارت» آنتونیو سالیری (اف. موری آبراهام) به گوش می‌رسد. سالیری، درحالی‌که فریاد می‌زند و اعتراف می‌کند که ولفگانگ آمادئوس موتسارت (تام هولس) را کشته، خونین و مالین، توسط خدمه‌اش پیدا می‌شود. سالیری خودکشی کرده‌ است و توسط خدمه‌اش به یک بیمارستان، که در واقع یک آسایشگاه روانی وحشتناک است، برده می‌شود... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h 40m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم آمادئوس Amadeus 1984

دانلود فیلم آمادئوس Amadeus 1984 فیلمی به کارگردانی میلوش فورمن، محصول سال ۱۹۸۴ کشور آمریکا است. این فیلم بر اساس نمایشنامه‌ای به همین نام از پیتر شیفر ساخته شده‌است و کمابیش به زندگی دو موسیقی‌دان ساکن وین اتریش، ولفگانگ آمادئوس موتزارت و آنتونیو سالیری، در نیمهٔ دوم سدهٔ هجدهم می‌پردازد.

۲۵۰ فیلم برتر IMDB

خلاصه داستان فیلم آمادئوس Amadeus 1984

داستان این فیلم درباره بخش‌هایی از زندگی و همچنین چگونگی مرگ ولفگانگ آمادئوس موتسارت است. فیلم با یک قطعهٔ کوتاه موسیقی و نمایی از یک کالسکه، تصاویری از برف و یخ، و کوچه‌های پیچ‌درپیچ آغاز می‌شود. ناگهان فریادهای کوتاه «موتسارت موتسارت» آنتونیو سالیری (اف. موری آبراهام) به گوش می‌رسد. سالیری، درحالی‌که فریاد می‌زند و اعتراف می‌کند که ولفگانگ آمادئوس موتسارت (تام هولس) را کشته، خونین و مالین، توسط خدمه‌اش پیدا می‌شود. سالیری خودکشی کرده‌ است و توسط خدمه‌اش به یک بیمارستان، که در واقع یک آسایشگاه روانی وحشتناک است، برده می‌شود… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی آمادئوس Amadeus 1984 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • 25 فوریه 2022
  • ۰
  • 122 views
تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست