دانلود فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده Aquaman and the Lost Kingdom 2023

دانلود فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده Aquaman and the Lost Kingdom 2023

6.0/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی سانسور شده

بلک مانتا، که هنوز به دلیل نیاز به انتقام از مرگ پدرش و با استفاده از قدرت افسانه‌ای سیاه سه‌گانه، رانده می‌شود، برای نابود کردن آکوامن یک‌بار برای همیشه دست از کار نمی‌کشد. برای شکست دادن او، آکوامن باید به برادر زندانی خود، اورم، پادشاه سابق آتلانتیس مراجعه کند تا اتحادی بعید ایجاد کند تا جهان را از نابودی برگشت ناپذیر نجات دهد.

  • کیفیت بالا
  • مدت زمان 2h 4m
  • رده سنی بالای 12 سال

دانلود فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده Aquaman and the Lost Kingdom 2023

درباره دانلود فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده Aquaman and the Lost Kingdom 2023 این فیلم به کارگردانی جیمز وان در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و استرالیا و کانادا و ایسلند و انگلستان است. و در ژانر اکشن و ماجراجویی و فانتزی می‌باشد. در این فیلم جیسون موموآ، بن افلک، پاتریک ویلسون، یحیی عبدالمتین دوم، دولف لاندگرن و تمورا موریسون به هنرمندی پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده Aquaman and the Lost Kingdom 2023

بلک مانتا، که هنوز به دلیل نیاز به انتقام از مرگ پدرش و با استفاده از قدرت افسانه‌ای سیاه سه‌گانه، رانده می‌شود، برای نابود کردن آکوامن یک‌بار برای همیشه دست از کار نمی‌کشد. برای شکست دادن او، آکوامن باید به برادر زندانی خود، اورم، پادشاه سابق آتلانتیس مراجعه کند تا اتحادی بعید ایجاد کند تا جهان را از نابودی برگشت ناپذیر نجات دهد…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • ۰
  • 114 views