خانه تاریخی دانلود سریال چرنوبیل Chernobyl 2019
آخرین تریلر ها
دانلود سریال چرنوبیل Chernobyl 2019

دانلود سریال چرنوبیل Chernobyl 2019

دانلود سریال چرنوبیل Chernobyl 2019 چرنوبیل، ماجرای واقعی یکی از فجایع انسانی در تاریخ است و داستان تلاش زنان و مردانی را روایت می‌کند که اروپا را از فاجعه نجات دادند. این سریال کوتاه بر روی فاجعه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در آوریل ۱۹۸۶ در جمهوری شوروی سوسیالیستی اوکراین (در قلمرو کنونی کشور اوکراینَ) رخ داد متمرکز است و آشکار می‌سازد که چرا و چگونه این حادثه رخ داد و در آن به پنهانکاری شوروی پرداخته است. 0 1 1
0/5
دوبله فارسی تا قسمت پنجم قرار گرفت
ژانر فیلم : تاریخی ، درام سال انتشار : 2019 امتیاز IMDB : 9.4 محصول : انگلستان، آمریکا ستارگان : Adam Nagaitis، Jared Harris، Jessie Buckley کیفیت : HDCAM
خلاصه داستان : چرنوبیل، ماجرای واقعی یکی از فجایع انسانی در تاریخ است و داستان تلاش زنان و مردانی را روایت می‌کند که اروپا را از فاجعه نجات دادند. این سریال کوتاه بر روی فاجعه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در آوریل ۱۹۸۶ در جمهوری شوروی سوسیالیستی اوکراین (در قلمرو کنونی کشور اوکراینَ) رخ داد متمرکز است و آشکار می‌سازد که چرا و چگونه این حادثه رخ داد و در آن به پنهانکاری شوروی پرداخته است.
پوستر سریال چرنوبیل Chernobyl 2019
خلاصه داستان سریال چرنوبیل Chernobyl 2019

چرنوبیل، ماجرای واقعی یکی از فجایع انسانی در تاریخ است و داستان تلاش زنان و مردانی را روایت می‌کند که اروپا را از فاجعه نجات دادند. این سریال کوتاه بر روی فاجعه نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل که در آوریل ۱۹۸۶ در جمهوری شوروی سوسیالیستی اوکراین (در قلمرو کنونی کشور اوکراینَ) رخ داد متمرکز است و آشکار می‌سازد که چرا و چگونه این حادثه رخ داد و در آن به پنهانکاری شوروی پرداخته است.

درباره سریال چرنوبیل Chernobyl 2019

چرنوبیل (Chernobyl) یک مینی‌ سریال تلویزیونی پنج ‌قسمتی انگلیسیآمریکایی در ژانر درام تاریخی است. نویسنده و خالق مجموعه کریگ مازن و کارگردان آن یوهان رنک است. چرنوبیل تولید مشترک تلویزیون کابلی آمریکایی اچ ‌بی‌ او و شبکهٔ تلویزیونی بریتانیایی اسکای است؛ این مجموعه در ۶ مه 2019 در ایالات متحده و در ۷ مه ۲۰۱۹ در بریتانیا به نمایش درآمد؛ و در ۳ ژوئن ۲۰۱۹ به پایان رسید. این سریال فاجعهٔ هسته ‌ای چرنوبیل که در آوریل ۱۹۸۶ در جمهوری شوروی سوسیالیستی اوکراین و تلاش‌های پاک ‌سازی بی‌سابقه‌ ای که به دنبال آن رخ داد را به تصویر می‌کشد.

چرنوبیل در ۷۱امین دوره مراسم جوایز امی موفق به دریافت ۱۰ جایزه در بخش‌های مختلف از جمله بهترین مینی ‌سریال، بهترین کارگردان تلویزیونی و بهترین فیلمنامه شده‌است.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
دانلود قسمت اول سریال چرنوبیل(دوبله فارسی)
دانلود قسمت دوم سریال چرنوبیل(دوبله فارسی)
دانلود قسمت سوم سریال چرنوبیل(دوبله فارسی)
دانلود قسمت چهارم سریال چرنوبیل(دوبله فارسی)
دانلود قسمت پنجم سریال چرنوبیل(دوبله فارسی)
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ ۷۸ views بدون دیدگاه تاریخی ، درام ، سریال خارجی ، سریال ها
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد