دانلود فیلم کلکسیون Collection 2021

دانلود فیلم کلکسیون Collection 2021

4.3/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

درباره یک مرد می باشد که تنگای زندگی گذشته اش را تراژدی کرده است و او را در مسیر نابودی برده است، حال او قصد دارد تا همه چیز را بهتر از قبل کند و اشتباهاتش را جبران کند به همین دلیل خودش را مقابل بهترین رفیقش و همچنین عشق زندگی اش قرار می دهد .... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 27m
  • رده سنی بالای 13 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم کلکسیون Collection 2021 فیلمی مهیج و اکشن است که در سال ۲۰۲۱ کشور آمریکا می باشد این فیلم به کارگردانی ماریانا پالکا و نویسندگی تاد ام می باشد. تاریخ اولیه انتشار فیلم در تاریخ ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۲۱ در آمریکا می باشد. این عنوان در بسمر و آلاباما فیلمبرداری شده است.در این فیلم بازیگرانی نظیر مایک ووگل,الکس پتیفر به عنوان بازیگران اصلی این فیلم هنرنمایی کرده اند.

درباره یک مرد می باشد که تنگای زندگی گذشته اش را تراژدی کرده است و او را در مسیر نابودی برده است، حال او قصد دارد تا همه چیز را بهتر از قبل کند و اشتباهاتش را جبران کند به همین دلیل خودش را مقابل بهترین رفیقش و همچنین عشق زندگی اش قرار می دهد …. شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.
  • ۰
  • 239 views