دانلود فیلم مرز بین شهری: با تمام قوا County Line: All In 2022

دانلود فیلم مرز بین شهری: با تمام قوا County Line: All In 2022

5.9/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

وکیلی نه چندان محبوب روی مرز بین دو شهرستان به قتل می رسد. کلانتر آلدن راکوِل که با روش های قدیمی خو گرفته، تمایلی ندارد با کلانتر جدید شهرستان همسایه که به سبک شهرهای بزرگ کار می کند همکاری کند. اما وقتی قاتل دوباره قربانی می گیرد، آن ها باید اختلاف های خود را کنار بگذارند و برای دستگیری قاتل با هم کار کنند..

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 26m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم مرز بین شهری: با تمام قوا County Line: All In 2022

دانلود فیلم مرز بین شهری: با تمام قوا County Line: All In 2022 یک فیلم محصول سال ۲۰۲۲ کشور آمریکا به کارگردانی برنت کریستی می باشد. و در آن تام ووپات درنقش آلدن راکول،کلسی کرین در نقش جوآن پورتر،جین ریچاردز درنقش دانته هیل،پاتریشیا ریچاردسون درنقش مدی،ابی باتلر درنقش امبر راکول،دانیل آنون درنقش رایلی،پیت بوریس درنقش وارن،کیسی هندرشات در نقش داریل پراتلر،کیمبرلی هستر هافستلر درنقش حامی بار،دوک جکسون درنقش برودی به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه داستان فیلم مرز بین شهری: با تمام قوا County Line: All In 2022

وکیلی نه چندان محبوب روی مرز بین دو شهرستان به قتل می رسد. کلانتر آلدن راکوِل که با روش های قدیمی خو گرفته، تمایلی ندارد با کلانتر جدید شهرستان همسایه که به سبک شهرهای بزرگ کار می کند همکاری کند. اما وقتی قاتل دوباره قربانی می گیرد، آن ها باید اختلاف های خود را کنار بگذارند و برای دستگیری قاتل با هم کار کنند..شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • ۰
  • 238 views