دانلود فیلم سرزمین تاریک ۲ برگشت Darkland The Return 2023

دانلود فیلم سرزمین تاریک ۲ برگشت Darkland The Return 2023

6.5/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

زمانی که هفت سال پیش زید برای انتقام مرگ برادرش به جنگ با دنیای تبهکاران و اراذل کپنهاگ رفت، همه چیز خود را به عنوان یک دکتر محترم و همچنین یک مرد خانواده از دست داد. اما هنگامی که یک مامور پلیس به زید نزدیک شده و به او پیشنهاد می‌دهد که در ازای نفوذ به دنیای تبهکاران کپنهاگ آزاد خواهد شد، او شانسی دوباره برای دیدن پسرش و بازپس‌گیری بقایای زندگی خانوادگی خود به دست می‌آورد، اما زید به زودی متوجه می‌شود که هر چیزی بهایی دارد و…

  • کیفیت بلوری
  • مدت زمان 1h 50m
  • رده سنی بالای 12 سال

دانلود فیلم سرزمین تاریک ۲ برگشت Darkland The Return 2023

درباره دانلود فیلم سرزمین تاریک برگشت Darkland The Return 2023 یک فیلم اکشن، معمایی، درام و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۳ کشور دانمارک به کارگردانی فنار احمد است. هنرمندانی همچون دار سلیم، بریگیته هیورت سورنسن، استین فیشر کریستینسن و …در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم سرزمین تاریک ۲ برگشت Darkland The Return 2023

زمانی که هفت سال پیش زید برای انتقام مرگ برادرش به جنگ با دنیای تبهکاران و اراذل کپنهاگ رفت، همه چیز خود را به عنوان یک دکتر محترم و همچنین یک مرد خانواده از دست داد. اما هنگامی که یک مامور پلیس به زید نزدیک شده و به او پیشنهاد می‌دهد که در ازای نفوذ به دنیای تبهکاران کپنهاگ آزاد خواهد شد، او شانسی دوباره برای دیدن پسرش و بازپس‌گیری بقایای زندگی خانوادگی خود به دست می‌آورد، اما زید به زودی متوجه می‌شود که هر چیزی بهایی دارد و…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • ۰
  • 43 views