دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange 2016

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange 2016

7.5/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

در کاتماندو، جادوگر کائسیلیوس و هواخواهانش وارد محوطۀ مخفی کامار تاج می‌شوند و کتابدار آن را سر می‌برند. آن‌ها چند صفحه از متن باستانی و عرفانی متعلق به انشنت وان را می دزدند، جادوگری با عمر طولانی که به هر دانش آموز کامار تاج، از جمله کائسیلیوس، هنرهای عرفانی آموزش داده است. انشنت وان خائنان را تعقیب می کند، اما کائسیلیوس و پیروانش فرار می‌کنند... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 55m
  • رده سنی بالای 13 سال

درباره فیلم دکتر استرنج Doctor Strange 2016

دانلود فیلم دکتر استرنج Doctor Strange 2016 یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی بر پایه شخصیت به همین نام از مارول کامیکس است که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این چهاردهمین فیلم در دنیای سینمایی مارول است و تولید آن بر عهده مارول استودیوز و توزیع بر عهدهٔ استودیو سینمایی والت دیزنی بوده‌است. این فیلم به کارگردانی اسکات دریکسون از فیلم‌نامه‌ای است که خود با جان اسپیتز و رابرت کرگیل نوشت. بندیکت کامبربچ در نقش جراح مغز و اعصاب استیون استرنج، در کنار چیویتل اجیوفور,ریچل مک‌آدامز,بندیکت وانگ,مایکل استولبارگ,بنجامین برت,اسکات ادکینز,مس میکلسن,تیلدا سوینتن ایفای نقش می‌کنند

خلاصه داستان فیلم دکتر استرنج Doctor Strange 2016

در کاتماندو، جادوگر کائسیلیوس و هواخواهانش وارد محوطۀ مخفی کامار تاج می‌شوند و کتابدار آن را سر می‌برند. آن‌ها چند صفحه از متن باستانی و عرفانی متعلق به انشنت وان را می دزدند، جادوگری با عمر طولانی که به هر دانش آموز کامار تاج، از جمله کائسیلیوس، هنرهای عرفانی آموزش داده است. انشنت وان خائنان را تعقیب می کند، اما کائسیلیوس و پیروانش فرار می‌کنند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی دکتر استرنج Doctor Strange 2016 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • ۰
  • 417 views