دانلود فیلم آتش افروز Firestarter 2022

دانلود فیلم آتش افروز Firestarter 2022

4.6/10
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

برای بیش از یک دهه، پدر و مادر اندی و ویکی در حال فرار بوده اند، و ناامید هستند که دخترشان چارلی را از یک آژانس فدرال در سایه پنهان کنند که می خواهد از هدیه بی سابقه او برای ایجاد آتش در یک سلاح کشتار جمعی استفاده کند. اندی به چارلی آموخته است که چگونه قدرت خود را که توسط خشم یا درد ایجاد می شود، خنثی کند. اما با 11 سالگی چارلی، کنترل آتش سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. پس از اینکه یک حادثه مکان خانواده را فاش می کند، یک مامور مرموز به کار می رود تا خانواده را تعقیب کند و یک بار برای همیشه چارلی را دستگیر کند. چارلی نقشه های دیگری دارد...

1planfx سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 34m

درباره فیلم آتش افروز Firestarter 2022

دانلود فیلم آتش افروز Firestarter 2022 یک فیلم در ژانر ترسناک علمی تخیلی محصول کشور آمریکا در سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیت توماس بر اساس فیلمنامه‌ای از اسکات تیمز است که بر اساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ ساخته شده‌است. این یک بازسازی از فیلم اقتباسی سال ۱۹۸۴ به همین نام است. زک افران، رایان کیرا آرمسترانگ، سیدنی لمون، کرتوود اسمیت، جان بیسلی، مایکل گرییز و گلوریا روبن در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خلاصه داستان فیلم آتش افروز Firestarter 2022

برای بیش از یک دهه، پدر و مادر اندی و ویکی در حال فرار بوده اند، و ناامید هستند که دخترشان چارلی را از یک آژانس فدرال در سایه پنهان کنند که می خواهد از هدیه بی سابقه او برای ایجاد آتش در یک سلاح کشتار جمعی استفاده کند. اندی به چارلی آموخته است که چگونه قدرت خود را که توسط خشم یا درد ایجاد می شود، خنثی کند. اما با ۱۱ سالگی چارلی، کنترل آتش سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. پس از اینکه یک حادثه مکان خانواده را فاش می کند، یک مامور مرموز به کار می رود تا خانواده را تعقیب کند و یک بار برای همیشه چارلی را دستگیر کند. چارلی نقشه های دیگری دارد… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • 6 دسامبر 2022
  • ۰
  • 45 views
1planfx تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست