ژانر‌ها: درام

دانلود فیلم مرز سبز The Green Border 2023 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم مرز سبز The Green Border 2023

در جنگل‌های خائنانه و باتلاقی که به اصطلاح «مرز سبز» بین بلاروس و لهستان را تشکیل می‌دهند، پناهندگانی از خاورمیانه و آفریقا که تلاش می‌کنند به اتحادیه اروپا برسند در یک بحران ژئوپلیتیکی گرفتار می‌شوند که توسط دیکتاتور بلاروس الکساندر لوکاشنکو طراحی شده است. در تلاش برای تحریک اروپا، پناهجویان با تبلیغاتی که وعده عبور آسان به اتحادیه اروپا را می دهند، به سمت مرز فریب می شوند. گروهای این جنگ پنهان، زندگی جولیا، یک فعال تازه کار که زندگی راحت خود را رها کرده است، جان، یک مرزبان جوان و یک خانواده سوری در هم تنیده شده است.

دانلود فیلم تمام جاده های خاکی طعم نمک می دهند All Dirt Roads Taste of Salt 2023 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم تمام جاده های خاکی طعم نمک می دهند All Dirt Roads Taste of Salt 2023

فیلم داستان "مارک" یک زن سیاهپوست آمریکایی که در مزرعه ای در میسیسیپی بزرگ شده است، دنیای غنی و پیچیده خود را از طریق خاطرات و تجربیات زندگی خود روایت می کند. او با خانواده، دوستان و معشوقه‌هایش پیوندهای عمیقی برقرار می‌کند، اما در عین حال با تبعیض و بی‌عدالتی نژادی که او را احاطه کرده است، مبارزه می‌کند.

دانلود فیلم سالار قسمت اول آتش بس Salaar : Cease Fire – Part 1 2023 سانسور شده

دانلود فیلم سالار قسمت اول آتش بس Salaar : Cease Fire – Part 1 2023

در شهر خوانسار، راجا مانار قصد دارد پسرش وارداراجا مانار را جانشین خود کند، اما وزیران و مشاوران راجا مانار با استخدام ارتش هایی از روسیه و صربستان برای حمله و کشتن واردا و راجا، برنامه ریزی کودتا می کنند. واردا به همراه برادرش و چند مرد معتمد موفق به فرار از خوانسار می شوند. واردا به دوست صمیمی دوران کودکی خود، دوا می رود، که از وضعیت مخمصه خود مطلع می شود و قصد دارد او را جانشین بلامنازع خوانسار کند.

دانلود فیلم

دانلود فیلم گرگ وحشی Ferocious Wolf 2023 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم گرگ وحشی Ferocious Wolf 2023

کارآگاهی که در تعقیب یک مظنون به قاتل کودک بود، به دلیل این جنایت دستگیر شد، اما پس از یک خطای اداری آزاد شد. کارآگاه مادر کودک مقتول را برای اجرای عدالتی که سیستم حقوقی نمی تواند ارائه کند، استخدام می کند.

دانلود فیلم ایر Air 2023 سانسور شده

دانلود فیلم ایر Air 2023

داستان زندگی فروشنده کفش، سانی واکارو و اینکه چگونه نایک را در دستیابی به بزرگترین ورزشکار تاریخ بسکتبال، مایکل جردن، رهبری کرد.

دانلود فیلم

دانلود فیلم ۶۵ ۲۰۲۳ سانسور شده

دانلود فیلم ۶۵ ۲۰۲۳

یک فضانورد بالاجبار بر روی یک سیاره مرموز فرود می آید اما بزودی متوجه می شود که بر روی کره زمین 65 میلیون سال پیش فرود آمده است و تنها نیست...

دانلود فیلم

دانلود فیلم کانتارا Kantara 2022 سانسور شده

دانلود فیلم کانتارا Kantara 2022

شیوا جوانی نیرومند برای دفاع از روستا و طبیعت خود برمیخیزد. یک مرگ منجر به جنگ بین روستاییان و نیروهای شیطانی می شود. آیا او می تواند آرامش را در روستا باز گرداند؟

دانلود فیلم

دانلود فیلم هندی معلم Vaathi 2023 سانسور شده

دانلود فیلم هندی معلم Vaathi 2023

یک دستیار معلم جاه طلب برای آموزش بچه های مدارس دولتی که توسط مدارس خصوصی مورد سرکوب قرار می گیرند ، وارد روستا می شود و این باعث می شود رئیس انجمن مدارس خصوصی با او دشمن شود..

دانلود فیلم

دانلود فیلم میرا Mira 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم میرا Mira 2022

پدری که در یک ایستگاه فضایی کار می کند، باید دختر ۱۵ ساله خود را پس از برخورد شهابی سنگ به زمین، تنها با استفاده از تلفن های ماهواره ای و دوربین نجات دهد....

دانلود فیلم

دانلود فیلم کاتال راز جک فروت Kathal A Jackfruit Mystery 2023 سانسور شده

دانلود فیلم کاتال راز جک فروت Kathal A Jackfruit Mystery 2023

زمانی که دو جک فروت‌ ارزشمند یک سیاستمدار محلی ناپدید می‌شوند، یک افسر جوان به نام مهیما باسور مسئولیت رسیدگی به این پرونده را به عهده می‌گیرد. حال مهیما برای اثبات توانایی‌های خود مصمم است تا هر طور شده این پرونده عجیب و غریب را حل کند اما…

دانلود فیلم