ژانر‌ها: موزیکال

دانلود فیلم فلورا و پسرش Flora and Son 2023 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم فلورا و پسرش Flora and Son 2023

فلورا مادر تنهایی است که با پسرش مکس همیشه در جنگ است. او که سعی دارد تفریحی برای مکس دست و پا کند، گیتاری را از سطل زباله پیدا می کند و معلوم می شود چیزی که برای یک نفر به درد نخور است می تواند خانواده ای را نجات دهد.

دانلود فیلم رویا پردازی محال Dreamin Wild 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم رویا پردازی محال Dreamin Wild 2022

بر اساس داستان زندگی دو موسیقیدان به نام های دانی و جو امرسون که در دهه 1970 همه چیز را برای تولید یک آلبوم فدا می کنند.

دانلود انیمیشن درون کهکشانی Entergalactic 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود انیمیشن درون کهکشانی Entergalactic 2022

هنرمند جاه‌طلب جباری وقتی به آپارتمان رویایی‌اش در منهتن نقل مکان می‌کند و عاشق همسایه همسایه‌اش می‌شود، تلاش می‌کند بین موفقیت و عشق تعادل برقرار کند...

دانلود فیلم الویس Elvis 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم الویس Elvis 2022

نگاهی به زندگی ستاره افسانه‌ای راک اند رول، الویس پریسلی که در دهه ۱۹۵۰ میلادی به شهرت رسید در حالی که رابطه‌ای پیچیده‌ با مدیر خود، سرهنگ تام پارکر داشت و…

دانلود فیلم

دانلود فیلم اسنیکرلا Sneakerella 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم اسنیکرلا Sneakerella 2022

وقتی ال، یک طراح مشتاق کفش‌های کتانی اهل کوئینز، با کیرا کینگ، دختر مستقل بسکتبال، ستاره افسانه‌ای بسکتبال و داریوش کینگ، داریوش کینگ، آشنا می‌شود...

دانلود فیلم بعضی ها داغشو دوست دارند Some Like It Hot 1959 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم بعضی ها داغشو دوست دارند Some Like It Hot 1959

جو و جری دو نوازنده هستند که به تازگی شغل شان را از دست داده اند و وضع مالی شان بسیار خراب است. انها شاهد یک قتل توسط مافیا بوده اند و اکنون مورد تعقیب آنهایند. جو و جری در قالب لباس مبدل زنانه به گروهی از نوازندگان زن می پیوندد و به کالیفرنیا می روند، جائیکه خود را «دفنی» و «جوزفین» می نامند...

دانلود فیلم

دانلود فیلم داستان وست ساید West Side Story 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم داستان وست ساید West Side Story 2021

دو نوجوان با نام‌های ماریا و تونی در دو باند خیابانی با نام‌های جت‌ها و کوسه‌ها قرار دارند که رقیب یکدیگر هستند. با وجود این رویداد، این دو نوجوان عاشق یکدیگر می‌شوند... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم با من ازدواج کن Marry Me 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم با من ازدواج کن Marry Me 2022

یک سوپر استار موسیقی که قرار است با نامزد راک استارش ازدواج کند دقایقی قبل از مراسم میفهمد که نامزدش به او خیانت کرده و او نیز یکی را در مراسم انتخاب کرده و با او ازدواج میکند و ... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم آسمان همه جا هست The Sky Is Everywhere 2022 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم آسمان همه جا هست The Sky Is Everywhere 2022

یک نوازنده نوجوان و درونگرا پس از مرگ خواهر بزرگترش سعی می‌کند دنیای اطرافش را کنار هم نگه دارد...شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم فرزند بزرگسالان ناشنوا Coda 2021 زیرنویس فارسی سانسور شده

دانلود فیلم فرزند بزرگسالان ناشنوا Coda 2021

داستان فیلم در مورد دختری جوان به نام روبی است که تنها عضو شنوای یک خانواده ناشنوا می‌باشد. پدر، مادر و برادر بزرگتر روبی به نام لئو همگی ناشنوا هستند و در حوزه تجارت ماهیگیری فعالیت می‌کنند. در این میان روبی به موسیقی علاقه دارد اما زمانی که متوجه می‌شود کسب و کار ماهیگیری خانواده در معرض تهدیدی جدی قرار گرفته‌است، میان انتخاب رشته مورد علاقه خود و کمک به کسب و کار خانواده‌اش، دچار تردید شده و… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.