دانلود فیلم من افسانه ام I Am Legend 2007

دانلود فیلم من افسانه ام I Am Legend 2007

7.2/10
ژانر : - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

در سال ۲۰۱۰ در آمریکا ویروسی پخش شده‌است (از سال ۲۰۰۹) که انسان‌ها را از حالت نرمال خود خارج کرده و نوعی از هاری است. همۀ مردم تبدیل به افراد هاری شده‌اند که انسانیت خود را از دست داده‌اند. از خصوصیات این موجودات این است که نمی‌توانند در روشنایی زنده بمانند. در نتیجه شب‌ها بیرون می‌آیند و دست به تخریب شهر می‌زنند... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

سئو و طراحی سایت تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 41m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم من افسانه ام I Am Legend 2007 فیلمی است به کارگردانی فرانسیس لارنس که محصول سال ۲۰۰۷ کشور آمریکا است.استودیوی برادران وارنر در سال ۱۹۹۴ تصمیم به ساخت این فیلم گرفت و بازیگرانی همچون ویل اسمیت,آلیس براگا,دش میهوک,سالی ریچاردسن در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

خلاصه داستان فیلم من افسانه ام I Am Legend 2007

در سال ۲۰۱۰ در آمریکا ویروسی پخش شده‌است (از سال ۲۰۰۹) که انسان‌ها را از حالت نرمال خود خارج کرده و نوعی از هاری است. همۀ مردم تبدیل به افراد هاری شده‌اند که انسانیت خود را از دست داده‌اند. از خصوصیات این موجودات این است که نمی‌توانند در روشنایی زنده بمانند. در نتیجه شب‌ها بیرون می‌آیند و دست به تخریب شهر می‌زنند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی من افسانه ام I Am Legend 2007 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی.

  • 6 اکتبر 2021
  • ۰
  • 50 views
تبلیغات در سایت دانلود فیلم