دانلود فیلم برزخ Limbo 2020

دانلود فیلم برزخ Limbo 2020

0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

یک نوازنده جوان آینده‌دار به نام عُمر می باشد که برای دست یافتن به آرزوی‌های بزرگ خود در زمینه موسیقی، خانواده‌اش را ترک کرده است. اکنون عمر در یک جزیره دور افتاده در اسکاتلند ساکن شده و به امید گرفتن پناهندگی سختی‌ها را تحمل میکند اما…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 44m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم برزخ Limbo 2020 یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۰ کشور انگلستان به کارگردانی بن شاروک است نویسندگی این فیلم را نیز بن شاروک برعهده داشته و بازیگرانی چون سیدسی بابت نودسن، کنت کلارد، امیر الماسری، ویکاش بهایی، اولا اوربیی، کوابنا آنساه، سودینیه اوژویوی، آدام عبدالرحمن، دارینا ال جوندی، نایف راشد، کامرون فولتون و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

یک نوازنده جوان آینده‌دار به نام عُمر می باشد که برای دست یافتن به آرزوی‌های بزرگ خود در زمینه موسیقی، خانواده‌اش را ترک کرده است. اکنون عمر در یک جزیره دور افتاده در اسکاتلند ساکن شده و به امید گرفتن پناهندگی سختی‌ها را تحمل میکند اما…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.
  • ۰
  • 308 views