دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها Raya and the Last Dragon 2021

دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها Raya and the Last Dragon 2021

7.3/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی سانسور شده

این فیلم درباره ی دختری به نام رایا است که در میان قبیله ای زیبا و شاد زندگی میکند، در سرزمینی که زمانی اژدهایان سحرآمیز در آن ساکن بوده‌اند که توسط دورون‌ها (نیروهایی اهریمنی) تبدیل به برهوتی سراسر تباهی شده بود اما... پیام اخلاقی این پویانمایی نشان دادن قدرت اتحاد و همبستگی میان انسانها به کودکان است، قابلیت اعتماد به همنوع و اقتدارِ در صلح زیستن.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 47m
  • رده سنی همه سنین

درباره فیلم

دانلود انیمیشن رایا و آخرین اژدها Raya and the Last Dragon 2021 یک فیلم انیمیشنی در ژانر ماجراجویی و خیال‌ پردازی حماسی است که از سوی استودیو سینمایی والت دیزنی در ۵ مارس ۲۰۲۱ (۱۵ اسفند ۱۳۹۹) اکران شده است. از بازیگران آن می‌توان به کسی استیل,آکوافینا اشاره کرد.

خلاصه داستان انیمیشن رایا و آخرین اژدها Raya and the Last Dragon 2021

این فیلم درباره ی دختری به نام رایا است که در میان قبیله ای زیبا و شاد زندگی میکند، در سرزمینی که زمانی اژدهایان سحرآمیز در آن ساکن بوده‌اند که توسط دورون‌ها (نیروهایی اهریمنی) تبدیل به برهوتی سراسر تباهی شده بود اما… پیام اخلاقی این پویانمایی نشان دادن قدرت اتحاد و همبستگی میان انسانها به کودکان است، قابلیت اعتماد به همنوع و اقتدارِ در صلح زیستن.

دانلود انیمیشن خارجی رایا و آخرین اژدها Raya and the Last Dragon 2021 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • ۰
  • 324 views