دانلود فیلم شمشیرزن دوره گرد پایان Rurouni Kenshin The Final 2021

دانلود فیلم شمشیرزن دوره گرد پایان Rurouni Kenshin The Final 2021

7.6/10
100% رضایت کاربران (1رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

هیمورا کنشین شمشیرباز افسانه ای است که کشتن مردم با شمشیر خود را متوقف کرده است. در عوض ، او از یک شمشیر لبه معکوس استفاده می کند. او سعی می کند با کائورو که یک مدرسه شمشیر زنی را در روستای آنها اداره می کند زندگی آرامی داشته باشد. گذشته کنشین به او منتقل می شود و باعث خراب شدن رستوران آکابکو می شود که مکان مورد علاقه کنشین برای غذا خوردن بود. در آنجا ، او یادداشتی پیدا می کند که روی آن کلمه 'قضاوت مردم' نوشته شده است. شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h 14m
  • رده سنی بالای 13 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم شمشیرزن دوره گرد پایان Rurouni Kenshin The Final 2021 فیلمی ساخت کشور ژاپن و در سال ۲۰۲۱ به کارگردانی کیشی اتومو است. این فیلم بر اساس قوس پایانی مجموعه مانگای Rurouni Kenshin ساخته Nobuhiro Watsuki ساخته شده است ، اما داستان آن با داستان اصلی متفاوت است.

هیمورا کنشین شمشیرباز افسانه ای است که کشتن مردم با شمشیر خود را متوقف کرده است. در عوض ، او از یک شمشیر لبه معکوس استفاده می کند. او سعی می کند با کائورو که یک مدرسه شمشیر زنی را در روستای آنها اداره می کند زندگی آرامی داشته باشد. گذشته کنشین به او منتقل می شود و باعث خراب شدن رستوران آکابکو می شود که مکان مورد علاقه کنشین برای غذا خوردن بود. در آنجا ، او یادداشتی پیدا می کند که روی آن کلمه ‘قضاوت مردم’ نوشته شده است. شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.
  • ۰
  • 335 views