دانلود سریال کلویی Chloe 2022

دانلود سریال کلویی Chloe 2022

6.6/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی

بکی با مادرش که زوال عقل دارد زندگی می‌کند و کاری نیمه وقت دارد، او خود را با زندگی‌های بی‌نقص در اینستاگرام مقایسه می‌کند ، خصوصا با یک حساب کاربری خاص : حساب کلویی. بکی با وسواس، زندگیِ به ظاهر بی عیب و نقص او را از طریق شبکه های اجتماعی تماشا می کند. اما زمانی که کلویی به طور ناگهانی می میرد، بکی با یک هویت ساختگی سعی می کند از طریق بهترین دوست کلویی به حلقه دوستان صمیمی او نفوذ کند اما در ادامه شرایط برای بکی خوب پیش نخواهد رفت... شما می توانید این سریال دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود سریال خارجی مووی نما دانلود و تماشا  کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • وضعیت پخش تا قسمت ششم قرار گرفت
  • شبکه Amazon Prime Video
  • مدت زمان 58m
  • رده سنی بزرگسالان(سانسور)

درباره سریال کلویی Chloe 2022

دانلود سریال کلویی Chloe 2022 کلوئه سریال خارجی در ژانر هیجان انگیز معمایی و درام شش قسمتی بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۲ است

این فیلم توسط آلیس سیبرایت برای Amazon Prime Video ساخته شده است که در ۶ فوریه ۲۰۲۲ نمایش داده شد.

خلاصه داستان سریال کلویی Chloe 2022

بکی با مادرش که زوال عقل دارد زندگی می‌کند و کاری نیمه وقت دارد، او خود را با زندگی‌های بی‌نقص در اینستاگرام مقایسه می‌کند ، خصوصا با یک حساب کاربری خاص : حساب کلویی. بکی با وسواس، زندگیِ به ظاهر بی عیب و نقص او را از طریق شبکه های اجتماعی تماشا می کند. اما زمانی که کلویی به طور ناگهانی می میرد، بکی با یک هویت ساختگی سعی می کند از طریق بهترین دوست کلویی به حلقه دوستان صمیمی او نفوذ کند اما در ادامه شرایط برای بکی خوب پیش نخواهد رفت… شما می توانید این سریال دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود سریال خارجی مووی نما دانلود و تماشا  کنید.

دانلود سریال خارجی کلویی Chloe 2022 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم

  • ۰
  • 379 views