خانه اکشن دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018
آخرین تریلر ها
دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018

دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018 مایلز مورالز، نوجوانی که از طرفداران مرد عنکبوتی است، مجبور است که طبق انتظارات والدینش، ریو مورالز و جفرسون دیویس در یک مدرسه نمونه دولتی اما شبانه‌روزی تحصیل کند. پدرش جفرسون یک افسر پلیس است و مردعنکبوتی را به عنوان یک تهدید می‌شناسد. مایلز پس از اینکه به یکی از همکلاسی‌هایش به نام «گواندا» علاقه‌مند می‌شود، عمویش، آرون دیویس به او نصیحت می‌کند که دنبال گواندا باشد؛ و از آنجایی که مایلز علاقه خاصی به دیوارنگاری دارد به او یک ایستکاه متروکه را نشان می‌دهد که می‌تواند در آنجا روی دیوار نقاشی کند، اما حین نقاشی، عنکبوتی رادیواکتیوی مایلز را نیش زده و پس از مدتی قدرت‌های عنکبوتی در او نمایان می‌شود و مایلز را حسابی به وحشت می‌اندازد. 0 5 5
0/5
دوبله فارسی همه سنین(سانسور)
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی، علمی تخیلی سال انتشار : 2018 امتیاز IMDB : 8.6 محصول : آمریکا کارگردان : باب پرسیچتی،پیتر رمزی،رودنی روثمن ستارگان : جیک جانسون، ماهرشالا علی، هیلی استاینفلد کیفیت : HDCAM
خلاصه داستان : مایلز مورالز، نوجوانی که از طرفداران مرد عنکبوتی است، مجبور است که طبق انتظارات والدینش، ریو مورالز و جفرسون دیویس در یک مدرسه نمونه دولتی اما شبانه‌روزی تحصیل کند. پدرش جفرسون یک افسر پلیس است و مردعنکبوتی را به عنوان یک تهدید می‌شناسد. مایلز پس از اینکه به یکی از همکلاسی‌هایش به نام «گواندا» علاقه‌مند می‌شود، عمویش، آرون دیویس به او نصیحت می‌کند که دنبال گواندا باشد؛ و از آنجایی که مایلز علاقه خاصی به دیوارنگاری دارد به او یک ایستکاه متروکه را نشان می‌دهد که می‌تواند در آنجا روی دیوار نقاشی کند، اما حین نقاشی، عنکبوتی رادیواکتیوی مایلز را نیش زده و پس از مدتی قدرت‌های عنکبوتی در او نمایان می‌شود و مایلز را حسابی به وحشت می‌اندازد.
پوستر انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018
دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018
خلاصه داستان انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018

مایلز مورالز، نوجوانی که از طرفداران مرد عنکبوتی است، مجبور است که طبق انتظارات والدینش، ریو مورالز و جفرسون دیویس در یک مدرسه نمونه دولتی اما شبانه‌روزی تحصیل کند. پدرش جفرسون یک افسر پلیس است و مردعنکبوتی را به عنوان یک تهدید می‌شناسد. مایلز پس از اینکه به یکی از همکلاسی‌هایش به نام «گواندا» علاقه‌مند می‌شود، عمویش، آرون دیویس به او نصیحت می‌کند که دنبال گواندا باشد؛ و از آنجایی که مایلز علاقه خاصی به دیوارنگاری دارد به او یک ایستکاه متروکه را نشان می‌دهد که می‌تواند در آنجا روی دیوار نقاشی کند، اما حین نقاشی، عنکبوتی رادیواکتیوی مایلز را نیش زده و پس از مدتی قدرت‌های عنکبوتی در او نمایان می‌شود و مایلز را حسابی به وحشت می‌اندازد.

درباره انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی Spider Man Into the Spider Verse 2018

مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی یا سفر به دنیای عنکبوتی(Spider-Man: Into the Spider-Verse‎) یک فیلم به کارگردانی باب پرسیچتی، پیتر رمزی و رودنی روثمن است که در سال 2018 منتشرشد که توسط کلمبیا پیکچرز و سونی پیکچرز در هم کاری با مارول کامیکس  تهیه شده و توسط سونی پیکچرز توزیع شده‌است. این انیمیشن اولین قسمت از فرنچایز مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی سونی است و در دنیایی موسوم به «دنیای عنکبوتی» جریان دارد که دارای دنیاهای موازی است. فیلمنامه انیمیشن توسط فیل لرد و رودنی روثمن نوشته شد و ستارگانی همچون جیک جانسون، ماهرشالا علی، هیلی استاینفلد، برایان تایری هنری، لی‌لی تاملین، لورین ولز، کیمیکو گلن، جان مولانی، نیکلاس کیج، لیو شرایبر و کریس پاین به صداپیشگی پرداخته‌اند. در این انیمیشن مایلز مورالز مثل چند نفر دیگر به مرد عنکبوتی تبدیل می‌شود تا با همکاری هم نیویورک را از دست کینگ ‌پین نجات دهند.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
لینک های دانلود انیمیشن مرد عنکبوتی سفر به دنیای عنکبوتی(دوبله فارسی)
۱۴۰۰/۰۱/۱۰ ۲۷ views بدون دیدگاه اکشن ، انیمیشن ، تخیلی ، علمی ، ماجراجویانه
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد