دانلود فیلم نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021

دانلود فیلم نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021

5.2/10
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

حماسه‌ای تاریخی که به روایت اتفاقات 71 سال پیش مربوط به مرحله دوم جنگ کره می پردازد ، زمانی که ارتش داوطلب مردمی (PVA) برای نبرد وارد کره شمالی می شوند و تحت شرایط آب و هوایی سخت و یخبندان شدید با نیروهای جبهه شرقی با اراده ای آهنین در دریاچه چانگین می جنگند، این نبرد نقطه عطفی در جنگ کره بود و … شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h 56m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021

دانلود فیلم نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021 یک فیلم در ژانر جنگی ساخته کشور چین محصول سال ۲۰۲۱ می باشد این فیلم به کارگردانی چن کایگه، تسویی هارک و دانته لام است. این فیلم توسط لن شیاولانگ و هوانگ جیانشین نوشته و توسط یو دونگ تولید شده‌است و ستارگان آن وو جینگ و جکسون یی هستند.

خلاصه داستان فیلم نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021

حماسه‌ای تاریخی که به روایت اتفاقات ۷۱ سال پیش مربوط به مرحله دوم جنگ کره می پردازد ، زمانی که ارتش داوطلب مردمی (PVA) برای نبرد وارد کره شمالی می شوند و تحت شرایط آب و هوایی سخت و یخبندان شدید با نیروهای جبهه شرقی با اراده ای آهنین در دریاچه چانگین می جنگند، این نبرد نقطه عطفی در جنگ کره بود و … شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی نبرد در دریاچه چانگجین The Battle at Lake Changjin 2021 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • 2 مارس 2022
  • ۰
  • 138 views
تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست