دانلود فیلم کینگزمن مرد شاه The Kings Man 2021

دانلود فیلم کینگزمن مرد شاه The Kings Man 2021

6.5/10
ژانر : - - سال انتشار : محصول : -
زیرنویس فارسی سانسور شده

در سال‌های اولیه قرن بیستم میلادی روایت شده و در مورد مجموعه‌ای از بدترین ظالمان تاریخ است که برای جمع‌آوری نقشه‌ای که میتواند منجر به نابودی بشریت و مرگ میلیون‌ها انسان بی‌گناه شود، دور هم جمع میشوند. اکنون یک مرد و محافظش باید با زمان مبارزه کرده تا این گروه شرور را متوقف کنند... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

1planfx سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h 11m
  • رده سنی بالای 13 سال

درباره فیلم کینگزمن مرد شاه The King’s Man 2021

دانلود فیلم کینگزمن مرد شاه The Kings Man 2021 یک فیلم در سبک اکشن ماجراجویی به کارگردانی متیو وان است که در ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) از سوی فاکس قرن بیستم اکران شد. این فیلم پیش‌ درآمدی بر مجموعه فیلم‌های کینگزمن و سومین فیلم از این مجموعه محسوب می‌شود.

خلاصه داستان فیلم کینگزمن مرد شاه The Kings Man 2021

در سال‌های اولیه قرن بیستم میلادی روایت شده و در مورد مجموعه‌ای از بدترین ظالمان تاریخ است که برای جمع‌آوری نقشه‌ای که میتواند منجر به نابودی بشریت و مرگ میلیون‌ها انسان بی‌گناه شود، دور هم جمع میشوند. اکنون یک مرد و محافظش باید با زمان مبارزه کرده تا این گروه شرور را متوقف کنند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی کینگزمن مرد شاه The Kings Man 2021 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • 16 فوریه 2022
  • ۰
  • 336 views
1planfx تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست