خانه اکشن دانلود سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021
آخرین تریلر ها
دانلود سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021

دانلود سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021

دانلود سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021 این سریال با الهام از جنگ سال ۱۹۶۲ میلادی که میان هند و چین درگرفت ساخته شده است. این سریال روایتی خیالی از نبردهای واقعی در دره گالوان و رزنگ لا را نشان میدهد که در آن ۱۲۵ سرباز ارتش هند با استفاده از استراتژیک های خاص در مقابل ۳۰۰۰ سرباز دشمن مقاومت کرده و با شجاعت تا آخرین گلوله خود جنگیدند. 5 1 4 4
5/5
تا قسمت دوم قرار گرفت
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی، درام زبان فیلم : زیرنویس فارسی(Hard Sub) سال انتشار : 2021 امتیاز IMDB : 5.4 کارگردان : Mahesh Manjrekar ستارگان : Hemant Koumar, Bijou Thaangjam کیفیت : همه کیفیت ها
خلاصه داستان : این سریال با الهام از جنگ سال ۱۹۶۲ میلادی که میان هند و چین درگرفت ساخته شده است. این سریال روایتی خیالی از نبردهای واقعی در دره گالوان و رزنگ لا را نشان میدهد که در آن ۱۲۵ سرباز ارتش هند با استفاده از استراتژیک های خاص در مقابل ۳۰۰۰ سرباز دشمن مقاومت کرده و با شجاعت تا آخرین گلوله خود جنگیدند.
پوستر سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021
دانلود سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021
خلاصه داستان سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021

این سریال با الهام از جنگ سال ۱۹۶۲ میلادی که میان هند و چین درگرفت ساخته شده است. این سریال روایتی خیالی از نبردهای واقعی در دره گالوان و رزنگ لا را نشان میدهد که در آن ۱۲۵ سرباز ارتش هند با استفاده از استراتژیک های خاص در مقابل ۳۰۰۰ سرباز دشمن مقاومت کرده و با شجاعت تا آخرین گلوله خود جنگیدند.

درباره سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها : 1962The War in the Hills 2021

1962: جنگ در تپه ها یک مجموعه تلویزیونی درام جنگی ساخت کشور هند برای دیزنی پلاس است که به نویسندگی و کارگردانی ماهش منجرکار ساخته شده است. این سریال با الهام از جنگ چین و هند در سال 1962 ستارگان این سریال آبهای دئول ،سومیت ویاس ، ماهی گل و آکاش توسار در نقش های اصلی است.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
دانلود قسمت اول سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها(زیرنویس Hard Sub)
دانلود قسمت دوم سریال ۱۹۶۲: جنگ در تپه ها(زیرنویس Hard Sub)
۱۴۰۰/۰۳/۰۳ ۷۵ views بدون دیدگاه اکشن ، درام ، سریال خارجی ، سریال ها ، ماجراجویانه
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد