دانلود فیلم منطقه ۴۱۴ Zone 414 2021

دانلود فیلم منطقه ۴۱۴ Zone 414 2021

4.9/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

منطقه 414 در آینده ای نزدیک در مستعمره ای از روبات های انسان نما ساخته شده است. هنگامی که دختر سازنده آن ناپدید می شود ، او بازپرس خصوصی دیوید کارمایکل را استخدام می کند تا او را به خانه بیاورد. دیوید با جین ، هوش مصنوعی بسیار پیشرفته و خودآگاه همکاری می کند تا دختر گمشده را پیدا کند...شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 38m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم منطقه ۴۱۴ Zone 414 2021 فیلمی تخیلی است این فیلم در سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اندرو بیرد در کشور آمریکا تولید شده است. فیلم نامه این فیلم توسط  کاربلدی به اسم برایان ادوارد هیل نوشته شده است.در این فیلم بازیگرانی همچون  گای پیرس در نقش دیوید کارمایکل، ماتیلدا لوتز در نقش جین، تراویس فیمل در نقش مارلون ویدت، جاناتان آریس در نقش جوزف ویدت، ژوهانس هاکور ژوهانسون در نقش آقای راسل، اولون فوره در نقش رویال، کالین سالمون در نقش هاوتورن، آنتونیا کمپبل-هیوز در نقش جادن به ایفای نقش پرداخته اند.

خلاصه داستان فیلم منطقه ۴۱۴ Zone 414 2021

منطقه ۴۱۴ در آینده ای نزدیک در مستعمره ای از روبات های انسان نما ساخته شده است. هنگامی که دختر سازنده آن ناپدید می شود ، او بازپرس خصوصی دیوید کارمایکل را استخدام می کند تا او را به خانه بیاورد. دیوید با جین ، هوش مصنوعی بسیار پیشرفته و خودآگاه همکاری می کند تا دختر گمشده را پیدا کند…شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • ۰
  • 266 views