خانه کمدی دانلود فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

دانلود فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

دانلود فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری یک هکر ریحانه پارسا در حال دزدین پول های حساب بانکی افراد مختلف است که توسط یکی از آن ها دزدیده میشود. در یک رستوران همسر مردی گوهر خیر اندیش که شوهرش صاحب شرکت فیلمسازیه بزرگی است با پژمان جمشیدی و سام درخشانی قرار ملاقات دارد. او میگوید که نمیخواهد بعد از فوت شوهرش شرکت فیلمسازی او از یاد برود و اگر شوهرش در قید حیات بود حتما برای ساخت این فیلم اقدام میکرد. 0 5 5
0/5
لینکهای دانلود قرار داده شد
ژانر فیلم : کمدی زبان فیلم : فارسی سال انتشار : 1398 محصول : ایران کارگردان : پیمان قاسم خانی ستارگان : سام درخشانی.پژمان جمشیدی کیفیت : همه کیفیتها
خلاصه داستان : یک هکر ریحانه پارسا در حال دزدین پول های حساب بانکی افراد مختلف است که توسط یکی از آن ها دزدیده میشود. در یک رستوران همسر مردی گوهر خیر اندیش که شوهرش صاحب شرکت فیلمسازیه بزرگی است با پژمان جمشیدی و سام درخشانی قرار ملاقات دارد. او میگوید که نمیخواهد بعد از فوت شوهرش شرکت فیلمسازی او از یاد برود و اگر شوهرش در قید حیات بود حتما برای ساخت این فیلم اقدام میکرد.
پوستر فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری
فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری
بازیگران فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

سام درخشانی
پژمان جمشیدی
حامد کمیلی
ریحانه پارسا
فرهاد آئیش
گوهر خیراندیش
ستاره پسیانی
مارال فرجاد
علی اوجی
شکیب شجره

خلاصه داستان فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

یک هکر ریحانه پارسا در حال دزدین پول های حساب بانکی افراد مختلف است که توسط یکی از آن ها دزدیده میشود. در یک رستوران همسر مردی گوهر خیر اندیش که شوهرش صاحب شرکت فیلمسازیه بزرگی است با پژمان جمشیدی و سام درخشانی قرار ملاقات دارد. او میگوید که نمیخواهد بعد از فوت شوهرش شرکت فیلمسازی او از یاد برود و اگر شوهرش در قید حیات بود حتما برای ساخت این فیلم اقدام میکرد.

درباره فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری فیلمی در ژانر کمدی به کارگردانی پیمان قاسم خانی و تهیه‌کنندگی محسن چگینی محصول سال ۱۳۹۸ است و دومین قسمت از مجموعه خوب بد جلف میباشد. این فیلم ادامه قسمت اول خوب، بد، جلف می‌باشد. این فیلم برای اولین بار در سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته شد.

دانلود فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری

فیلم خوب بد جلف(2)ارتش سری در مووی نما

پربازدید،با بازی پژمان جمشیدی

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
لینکها ی دانلود فیلم خوب بد جلف2
۱۳۹۹/۰۶/۱۸ ۴۴ views بدون دیدگاه کمدی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد