دانلود فیلم بوژ غرور هند Bhuj The Pride of India 2021

دانلود فیلم بوژ غرور هند Bhuj The Pride of India 2021

4.9/10
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

در سال 1971 در زمان جنگ میان دو کشور هند و پاکستان روایت شده و در مورد 300 زن گجراتی است که پس از تخریب فرودگاه بوج به دست پاکستان، نقش مهمی در بازسازی آن داشتند. بدین ترتیب آن‌ها کمک بسیار بزرگی به نیروی هوایی هند کرده و مورد ستایش قرار گرفتند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 1h 53m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم بوژ غرور هند Bhuj The Pride of India 2021 یک فیلم سینمایی ساخت کشور هند است و در ژانر اکشن، جنگی و زندگی‌نامه با زبان هندی محصول سال ۲۰۲۱ میلادی است. در این فیلم بازیگرانی چون اجی دیوگن به عنوان رهبر اسکادران ویجی کارنیک،سانجی دات به عنوان رانچورداس ساواباهی رباری ‘پاجی’،سوناکشی سینها در نقش ساندربن جتا مادهاپاریا،نورا فتحی به عنوان هینا رحمان،شاراد کلکار به عنوان افسر نظامی راغویر،امی ویرک،پرانیتا سوبهاش،پرانیتا سوبهاش ماهش شتی به عنوان سانجی کارنیک، برادر ویجی ایفای نقش کرده اند.

در سال ۱۹۷۱ در زمان جنگ میان دو کشور هند و پاکستان روایت شده و در مورد ۳۰۰ زن گجراتی است که پس از تخریب فرودگاه بوج به دست پاکستان، نقش مهمی در بازسازی آن داشتند. بدین ترتیب آن‌ها کمک بسیار بزرگی به نیروی هوایی هند کرده و مورد ستایش قرار گرفتند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم هندی بوژ غرور هند Bhuj The Pride of India 2021 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • ۰
  • 325 views