خانه اجتماعی دانلود فیلم سگ کشی killing dog
آخرین تریلر ها
دانلود فیلم سگ کشی killing dog

دانلود فیلم سگ کشی killing dog

دانلود فیلم سگ کشی killing dog یک بانوی نویسنده ایرانی به نام گلرخ کمالی، که سال گذشته شوهرش، ناصر معاصر را به حال قهر و به گمان رابطه ای میان او و منشی شرکتش ترک کرده است، با پایان جنگ به تهران برمی گردد. شوهرش که ورشکست شده و در حال رفتن به زندان است.  0 5 5
0/5
بالای 13 سال(رایگان)
ژانر فیلم : خانوادگی ، اجتمایی زبان فیلم : فارسی سال انتشار : 1380 امتیاز IMDB : 7.7 محصول : ایران کارگردان : بهرام بیضایی ستارگان : رضا کیانیان, داریوش ارجمند کیفیت : 480.720
خلاصه داستان : یک بانوی نویسنده ایرانی به نام گلرخ کمالی، که سال گذشته شوهرش، ناصر معاصر را به حال قهر و به گمان رابطه ای میان او و منشی شرکتش ترک کرده است، با پایان جنگ به تهران برمی گردد. شوهرش که ورشکست شده و در حال رفتن به زندان است. 
خلاصه داستان دانلود فیلم سگ کشی killing dog

یک بانوی نویسنده ایرانی به نام گلرخ کمالی، که سال گذشته شوهرش، ناصر معاصر را به حال قهر و به گمان رابطه ای میان او و منشی شرکتش ترک کرده است، با پایان جنگ به تهران برمی گردد. شوهرش که ورشکست شده و در حال رفتن به زندان است.

درباره دانلود فیلم سگ کشی killing dog

سگ‌کُشی یک فیلمِ تریلر جنایی با مایه‌های نئو-نوآر ساختهٔ بهرام بیضایی به سالِ 1378 و 1379 است؛ که سالِ 1380 در سینماهای ایران به نمایش درآمد.

بخش دانلود گزارش خرابی لینک
گزارش خرابی لینک
لینکهای دانلود فیلم سگ کشی killing dog (رایگان)
۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ۱ views بدون دیدگاه اجتماعی ، خانوادگی ، فیلم ایرانی
دیدگاه خود را بگذارید
نظر شما پس از تایید مدیریت درج خواهد شد