دانلود فیلم آپارتمان The Apartment 1960

دانلود فیلم آپارتمان The Apartment 1960

8.3/10
ژانر : - - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

ماجرای فیلم از تاریخ اول نوامبر ۱۹۵۹ آغاز می شود که سی سی باکستر(با بازی جک لمون) که مردی مجرد و تنها است نزدیک چهار سال است که کارمند دفتر مرکزی یک شرکت بزرگ بیمه با سی هزار کارمند در منطقه منهتن نیویورک است . وی بنا به دلایلی بعد از پایان ساعت کاری دیر تر به آپارتمان خود واقع در خیابان پارک غربی می رود ... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h 5m
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم آپارتمان The Apartment 1960

دانلود فیلم آپارتمان The Apartment 1960 نام فیلمی کمدی رمانتیک است کارگردان این فیلم بیلی وایلدر کارگردان آمریکایی است این فیلم محصول سال ۱۹۶۰ آمریکا است . در زمان خود موفقیت بسیار کسب کرد و تا ساخته شدن فهرست شیندلر آخرین فیلمی سیاه و سفیدی بود که در قرن بیستم جایزه اسکار بهترین فیلم سال را برنده شد.

۲۵۰ فیلم برتر IMDB

خلاصه داستان فیلم آپارتمان The Apartment 1960

ماجرای فیلم از تاریخ اول نوامبر ۱۹۵۹ آغاز می شود که سی سی باکستر(با بازی جک لمون) که مردی مجرد و تنها است نزدیک چهار سال است که کارمند دفتر مرکزی یک شرکت بزرگ بیمه با سی هزار کارمند در منطقه منهتن نیویورک است . وی بنا به دلایلی بعد از پایان ساعت کاری دیر تر به آپارتمان خود واقع در خیابان پارک غربی می رود … شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی آپارتمان The Apartment 1960 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • 23 فوریه 2022
  • ۰
  • 123 views
تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست