دانلود فیلم قدیسین شهر نیوآرک The Many Saints of Newark 2021

دانلود فیلم قدیسین شهر نیوآرک The Many Saints of Newark 2021

6.3/10
ژانر : - سال انتشار : محصول :
زیرنویس فارسی سانسور شده

آنتونی سوپرانوی جوان در یکی از پرآشوب‌ترین دوران تاریخ نیو‌آرک در حال بزرگ شدن است. درست زمانی‌که گانگسترهای رقیب شروع به قیام می‌کنند و قدرت خانواده جنایتکار دی‌مئو و تسلط آن روی شهر را به چالش می‌کشند... شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

1planfx سئو و طراحی سایت فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست تبلیغات در سایت دانلود فیلم
  • کیفیت همه کیفیت ها
  • مدت زمان 2h
  • رده سنی بالای 17 سال

درباره فیلم

دانلود فیلم قدیسین شهر نیوآرک The Many Saints of Newark 2021 یک فیلم در ژانر درام و جنایی به کارگردانی آلن تیلور است که قرار بود در سپتامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شود، ولی پخش آن به دلیل کوید-۱۹ تا مارس ۲۰۲۱ به تعویق افتاد. این فیلم در واقع پیش درامد وقایع و شخصیت های سریال موفق تلویزیونی ًخانواده سوپرانو ً میباشد که از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ از شبکه اِچ-بی-اُ پخش می شد.

خلاصه داستان فیلم قدیسین شهر نیوآرک The Many Saints of Newark 2021

آنتونی سوپرانوی جوان در یکی از پرآشوب‌ترین دوران تاریخ نیو‌آرک در حال بزرگ شدن است. درست زمانی‌که گانگسترهای رقیب شروع به قیام می‌کنند و قدرت خانواده جنایتکار دی‌مئو و تسلط آن روی شهر را به چالش می‌کشند… شما می توانید این فیلم دیدنی را با لینک مستقیم نیم بها از وبسایت دانلود فیلم مووی نما تماشا کنید.

دانلود فیلم خارجی قدیسین شهر نیوآرک The Many Saints of Newark 2021 در سایت دانلود فیلم مووی نما بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی

  • 5 دسامبر 2021
  • ۰
  • 375 views
1planfx تبلیغات در سایت دانلود فیلم فروش هاست دانلودی ارزان روناک هاست